Katalóg čistiteľných kusových kobercov Phase

Počet produktov: 82

Koberce Phase sú unikátne nielen svojím vzhľadom a príjemnosťou na dotyk. Vďaka jedinečnej technológii použitej pri ich výrobe sú tiež nenáročné na údržbu a pripravené na drobné "nehody", ktoré ocenia najmä rodiny s malými deťmi.

Naše koberce sú exkluzívne v spôsobe ako odolávajú nečistotám, presakovaniu tekutín a čo je podstatné, sú vhodné aj pre alergikov vďaka ochrane proti prachovým roztočom.

Koberce Phase sú naozaj mimoriadne. Tak napríklad certifikovaná a z nášho pohľadu revolučná technológia Easy Clean rešpektuje, že koberec je vystavený rôznym skúškam domácih zábaviek. Detské hry, psiky a mačičky a nebodaj aj nehoda s kávou, dokážu dať zabrať všetkým povrchom kobercov. Nie však našim kobercom Phase. Vlákna koberca sú už počas výroby pokryté špeciálnym materiálom, ktorý prepúšťa nanomolekuly tvoriac ochrannú vrstvu na povrchu koberca. Odteraz vyčistite koberce ľahšie a rýchlejšie. Ušetríte na chémii, pretože víno, kávu aj fixky vyčistíte len vďaka vodou zvlhčenej handričke. Ochranná vrstva vám samozrejme zaručí aj dlhoročnú farebnú stálosť. Slnko môže k vám kľudne na návštevu.

Stránky