PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE

Phase je značka, ktorá chce byť pri vás, ak uvažujete o zútulnení vášho bývania. Phase nevyrába len sedačky, ale dotvára celkové pohodlie vášho bývania. A k domácemu pohodliu zákonite patrí aj koberec. Symbióza sedačky a koberca je obohacujúca a neoddeliteľná. Vedeli ste napríklad, že kvalitný koberec pomáha pred tepelným šokom? Neveríte? Taký kus dobre a husto tkaného bytového textilu nedovolí, aby ste z vyhriatej sedačky, potom čo ste oddychovali pod dekou položili nohu na chladnú podlahu. Jednoducho vstúpite nie do chladného ale do mäkkého pocitu. Ak ste práve čítali pekný román, šok z chladu nepreruší vaše úvahy a pocity. Koberec však nie je len džentlmen, ktorý chráni ,vie aj zahriať na duši, svojou krásou. Asi aj vy poznáte ten lahodný pohľad a pocit, keď je váš interiér farebne zladený a kompozične harmonický. Koberec vie vylúdiť spolu so sedačkou silnú emóciu.

Phase preto okrem sedačiek predáva aj exkluzívne kusové koberce Carpet Decor. Okrem krásnych a účelných kobercov sme hľadali a našli pre vás mimoriadnú kolekciu vydeľujúcu sa od priemerných textílií na zem. Exkluzívna kolekcia ručne vyrobených kobercov, ktorá bola vytvorená pre ľudí, ktorí oceňujú originálny dizajn a prvotriedne materiály. Koberce z tejto kolekcie sú ručne vyrábané v Indii, vďaka čomu majú nezameniteľný charakter. Vyznačujú sa najvyššou kvalitou získanou vďaka použitiu vysoko kvalitnej vlny z Nového Zélandu a Nepálu, rovnako ako viskózového vlákna, bambusovej viskózy a bavlny. Je to ideálna ponuka pre tých, ktorí hľadajú nezvyčajné interiérové riešenia. Naše koberce sú exkluzívne v spôsobe ako odolávajú nečistotám, presakovaniu tekutín a čo je podstatné vhodné aj pre alergikov vďaka ochrane proti prachovým roztočom.

Koberce Phase sú naozaj mimoriadne. Tak napríklad certifikovaná a z nášho pohľadu revolučná technológia Easy Clean rešpektuje, že koberec je vystavený rôznym skúškam domácih zábaviek. Detské hry, psiky a mačičky a nebodaj aj nehoda s kávou, dokážu dať zabrať všetkým povrchom kobercov. Nie však našim : )) Vlákna koberca sú už počas výroby pokryté špeciálnym materiálom, ktorý prepúšťa nanomolekuly tvoriac ochrannú vrstvu na povrchu koberca. Odteraz vyčistite koberce ľahšie a rýchlejšie. Ušetríte na chémii, pretože víno, kávu aj fixky vyčistíte len vďaka vodou zvlhčenej handričke. Ochranná vrstva vám samozrejme zaručí aj dlhoročnú farebnú stálosť. Slnko môže k vám kľudne na návštevu.

Samozrejme koberec si ťažko vyberiete cez internet. Prídte k nám do našich predajní. Sme v každom krajskom meste. Výber záleží od Vášho vkusu – máte radšej decentné jednofarebné koberce alebo pestré vzorované? V akom štýle je ladená Vaša obývačka? Je moderná, high-tech, klasická, rustikálna, romantická alebo etno? Poraďte sa s celou rodinou – na koberec sa predsa budú každý deň pozerať všetci jej členovia. Ak máte v obývačke nábytok tlmenejších farieb, znesie koberec aj výraznejší odtieň. Ak máte moderný, farebný či lesklý nábytok s množstvom skla a LED osvetlením, zvoľte radšej niečo tlmenejšie. Naši predajcovia vám radi poradia.

PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE
PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE
PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE
PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE
PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE
PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE
PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE
PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE
PREČO PHASE PREDÁVA EXKLUZÍVNE KOBERCE