Kde môžem koberce vidieť naživo?

Predajne

Bratislava

Bratislava

V bratislavskej predajni na Galvaniho ulici nájdete bohatú ponuku modelov našich sedacích súprav. Vyskúšajte si na vlastnej koži komfort, ktorý naše sedačky a kreslá poskytujú. Príjemný vyškolený personál Vás prevedie celým procesom kúpy sedacej súpravy.

Viac informácií
Trnava

Trnava

Predajňu sedačiek Phase v Trnave nájdete až na konci mesta, v OC Domino. Návšteva však za tú cestu stojí. Niet nad osobné “otestovanie” našich vystavených modelov, aby ste si mohli všetky vyskúšať a nájsť ten pravý pre Vás. Naše asistentky predaja vám ochotne predstavia každý model, ako aj proces kúpy sedacej súpravy.

Viac informácií
Trenčín

Trenčín

Príjemné prostredie nášho showroomu v Trenčíne predstavuje domov pre množstvo našich modelov. Príďte si každý jeden vyskúšať a sami uvidíte, ktorá sedacia súprava Vám vyhovuje najviac. Pri návšteve predajne Vám bude asistovať náš vyškolený personál. Predajňu nájdete na hlavnom ťahu smerom na Drietomu.

Viac informácií
Nitra

Nitra

Od 14.9. bude domovom našej pobočky v Nitre Levická ulica. Okrem adresy sa však nič nezmení – v predajni nájdete tie isté kvalitné a pohodlné modely sedačiek, príjemnú atmosféru a ochotné asistentky predaja. Navštívte nás na novej adrese a presvedčte sa sami.

Viac informácií
Žilina

Žilina

Na Kysuckej ulici v Žiline na vás čaká raj sedačiek. Príďte si naživo prehliadnuť a vyskúšať naše sedacie súpravy a špeciálne povrchové úpravy. Všetky vlastnosti a výhody našich sedačiek Vám objasnia naše vyškolené asistentky predaja, ktoré Vás tiež prevedú celým procesom nákupu.

Viac informácií
Banská Bystrica

Banská Bystrica

V predajni sedačiek Phase v Banskej Bystrici nájdete množstvo modelov našich sedacích súprav. Príďte si ich pozrieť, vyskúšať a rovno aj zakúpiť, pri Vašej návšteve Vám bude asistovať náš ochotný personál. Showroom sa nachádza na sídlisku Fončorda v OC Mladosť.

Viac informácií
Poprad

Poprad

Navštívte náš showroom na Moyzesovej ulici v Poprade a na vlastné oči sa presvedčte o kvalitách sedačiek Phase. Vystavené modely Vám naše asistentky predaja ochotne predstavia. A ak Vás komfort sedacej súpravy očarí, rady Vám tiež podajú všetky informácie o kúpe.

Viac informácií
Košice

Košice

Predajňa sedačiek Phase v Košiciach sídli na Moldavskej ulici a ponúka možnosť naživo vidieť naše sedacie súpravy. Pocíťte komfort jednotlivých poťahových materiálov na vlastnej koži a spoznajte všetky výhody jednotlivých modelov. Showroomom Vás bude sprevádzať náš vyškolený personál.

Viac informácií